Przedstawione zdjęcie ma charakter poglądowy i może nie odzwierciedlać rzeczywistego wyglądu produktu.
Wprowadzenie
Zaawansowana technologia spawania TIG AC/DC z przyjaznym dla użytkownika panelem sterowniczym i innowacyjnym systemem sterowania z uchwytu spawalniczego.
Zalety
- Doskonałe parametry łuku – szybki zajarzanie HF, stabilny łuk, minimalny prąd spawania 2A.
- Zaawansowana technologia spawania TIG AC/DC – cztery charakterystyki prądowe, Puls, regulowany Balans i Offset, innowacyjny panel sterowniczy, autodetekcja napięcia AC.
- Możliwość zasilania z agregatu, idealne do prac w terenie.
- Możliwość spawania elektrodami celulozowymi. Czytelny wyświetlacz cyfrowy – wygodne przyciski, 9 pamięci, sterowanie z uchwytu TIG.
- Jednofazowa przetwornica buck-boost zapewniająca oszczędność kosztów.
Informacje o usługach
Co zawiera
- Przewód zasilający (3m); Zestaw przewodu gazowego
DANE TECHNICZNE
Waga i wymiary
| Wymiary (W x S x D) | 506 mm x 246 mm x 419 mm |
| Ciężar netto | 23 kg |
Specyfikacja techniczna
| Prąd wejściowy (Input Current) | 16A |
| Częstotliwość | 50/60 Hz |
| Faza wejściowa | 1 ph |
| Moc wejściowa | 115/230/1/50-60 Hz (+/-15%) |
| Ikona trybu pracy | CC |
| Polaryzacja | AC/DC |
ZASTOSOWANIE
| Zastosowanie standardowe | Produkcja ogólna Konserwacja i naprawy Konstrukcje stalowe |
Gwarancja
| Gwarancja | 3 lata |