Przedstawione zdjęcie ma charakter poglądowy i może nie odzwierciedlać rzeczywistego wyglądu produktu.
Wprowadzenie
Nowy LINC® i400S to kolejny, innowacyjny krok w spawaniu przemysłowym. Zapewnia wszechstronność procesów spawalniczych w połączeniu z wysokimi parametrami spawania i zwiększoną wydajnością. LINC® i400S został zaprojektowany z wykorzystaniem najnowszych energooszczędnych technologii, a dzięki unikalnej konstrukcji jest gotowy do pracy w najtrudniejszych warunkach. Na doskonałą jakość spawania ma również wpływ zintegrowany moduł komunikacyjny i cyfrowe przesyłania danych przez port USB, które umożliwiają spawaczowi łatwe monitorowanie i śledzenie poprawności spawania
Zalety
- Przyjazny dla środowiska: pobór mocy w trybie gotowości 21,3 W i sprawność > 89,3%
- Solidna, przemysłowa, a przy tym lekka konstrukcja zwiększa możliwości transportowe i łatwość użytkowania.
- Podwyższona wartość prądu spawania do 800 A przy zastosowaniu dwóch źródeł LINC® i400S, połączonych równolegle za pomocą dedykowanego modułu.
- MMA ręczny oraz synergiczny Puls : Predefiniowane programy synergiczne i zaawansowane nastawy do spawania MMA upraszczają obsługę, zapewniając łatwość użytkowania oraz lepszą wydajność.
- Łatwy i wygodny transport wózka z dwoma źródłami prądowymi przez jedną osobę.
- IP23, 3-letnia gwarancja, bez ograniczeń.
Informacje o usługach
Dokumentacja
Możesz także potrzebować
DANE TECHNICZNE
Wejścia i wyjścia
| 3Ph: Znamionowa wartość prądu wyjściowego #1A (natężenie prądu/napięcie/cykl pracy) | 400A@40% |
| 3Ph: Znamionowa wartość prądu wyjściowego #1B (natężenie prądu/napięcie/cykl pracy) | 360A@60% |
| 3Ph: Znamionowa wartość prądu wyjściowego #1C (natężenie prądu/napięcie/cykl pracy) | 300A@100% |
Waga i wymiary
| Wymiary (W x S x D) | 500 mm x 294 mm x 624 mm |
| Ciężar netto | 30 kg |
Specyfikacja techniczna
| Procesy Urządzeń | MMA (SMAW) Żłobienie (CAC-A) |
| Napięcie wejściowe (Input Voltage) | 400V |
| Prąd wejściowy (Input Current) | 25A |
| Częstotliwość | 50/60 Hz |
| Faza wejściowa | 3 Ph |
| Moc wejściowa | 400V/3/50-60 Hz (±15%) |
| Ikona trybu pracy | CC |
| Zakres wyjścia | 5-400A |
| Polaryzacja | DC |
ZASTOSOWANIE
| Zastosowanie standardowe | Produkcja ogólna Przemysł ciężki Konserwacja i naprawy Rurociągi i platformy wiertnicze Przemysł stoczniowy Konstrukcje stalowe |
Gwarancja
| Gwarancja | 3 years |