Przedstawione zdjęcie ma charakter poglądowy i może nie odzwierciedlać rzeczywistego wyglądu produktu.
Wprowadzenie
Systemy te zostały specjalnie zaprojektowane do szybkiego nanoszenia większej ilości metalu spawalniczego, co eliminuje wąskie gardła i obniża koszty.
Zalety
- Wszechstronność działania – Łatwo dostosowuje się do różnych prędkości podawania drutu i jego rozmiarów.
- Kompaktowe jednostki o doskonałej elastyczności – Pasują zarówno do prostych uchwytów, jak i najbardziej złożonych zautomatyzowanych linii produkcyjnych.
- Solidna konstrukcja – Minimalizuje przestoje i koszty konserwacji.
Informacje o usługach
Co zawiera
- Głowica 4SF do podajników NA - SAW
Możesz także potrzebować
DANE TECHNICZNE
Waga i wymiary
| Wymiary (W x S x D) | 343 mm x 279 mm x 343 mm (13.5 in x 11 in x 13.5 in) |
| Ciężar netto | 13.6 kg (30 lbs) |
Specyfikacja techniczna
| Napięcie wejściowe (Input Voltage) | 115 VAC |
| Częstotliwość | 50/60 |
| Moc wejściowa | 115 VAC |
Specyfikacja podawania drutu
| Liczba rolek | 1 rolka |
| Typ podajnika | Automatyczny |
| Konfiguracja | Pojedynczy |
| Maksymalna średnica szpuli | Beczka |
| Technologia komunikacji | analogowy |
| Maks. średnica drutu (litego) | 5.6 mm (7/32 in) |
| Konfiguracja głowicy zasilającej | Tylko podajnik drutu |
| Konfiguracja drutu | Pojedynczy |
ZASTOSOWANIE
| Zastosowanie standardowe | Przemysł ciężki |
Gwarancja
| Gwarancja | 3 lata |