Przedstawione zdjęcie ma charakter poglądowy i może nie odzwierciedlać rzeczywistego wyglądu produktu.
Wprowadzenie
W każdym środowisku produkcyjnym ważna jest wydajność, bezpieczeństwo i dobra widoczność. VIKING® 3250D FGS™ usprawnia funkcjonalność każdego z wymienionych aspektów w porównaniu ze standardową przyłbicą spawalniczą
Zalety
- Zapewnia niezrównany widok łuku, jeziorka i materiału rodzimego, zmniejszając jednocześnie zmęczenie oczu
- Doskonała klasa optyczna 1/1/1/1 eliminuje zniekształcenia i rozmycie, zapewnia jednolite zaciemnienie i dobrą widoczność pod różnym kątem
- Pole widzenia filtru samościemniającego 8 064,5 mm² Zapewnia szeroki kąt widzenia, dzięki czemu masz lepszą kontrolę procesu
- Szybki boczne o stopniu zaciemnienia 5 poprawiają widzenie peryferyjne, gdy przyłbica jest opuszczona
- Kaptur z materiału niepalnego zapewnia ochronę przed odpryskami, zwiększając komfort pracy
- Zintegrowana duża osłona szlifierska chroni operatorów przed uderzeniami cząstek powstających podczas szlifowania, zapewniając jednocześnie dobrą widoczność i lepszą kontrolę
- Powłoka przeciwmgielna pozwala zachować dobrą widoczność
- Nagłowie 4-osiowe wielokierunkowa regulacja, zapewniająca równomierny rozkład ciężaru i poprawę komfortu pracy
Informacje o usługach
Co zawiera
- Torba na przyłbicę
- Bandana
- Zewnętrzne szybki ochronne (5 szt.)
- Wewnętrzne szybki ochronne (2 szt.)
- Zestaw naklejek ozdobnych
Dokumentacja
Możesz także potrzebować
DANE TECHNICZNE
Przyłbice spawalnicze
| Przyłbice spawalnicze - typy | Samościemnialne |
| Przyłbice spawalnicze - serie | FGS Series |
| Przyłbice spawalnicze - typ skorupy | Czarny |
| Przyłbice spawalnicze - pole widzenia | 75 mm x 108 mm |
| Przyłbice spawalnicze - typ regulacji | cyfrowy |
| Przyłbice spawalnicze - typ nagłowia | Pivot |
| Przyłbice spawalnicze - waga | 794g |
| Samościemniające przyłbice spawalnicze | Yes |
| Przyłbice spawalnicze - rozmiar kasety | 122 x 154,5 mm |
| Przyłbice spawalnicze - szyba powiększająca | Yes |
| Przyłbice spawalnicze - Tryb cięcia | Yes |
| Przyłbice spawalnicze z odchylaną zewnętrzną osłoną | Yes |
| Przyłbice spawalnicze - Tryb szlifowania | Yes |
| Przyłbice spawalnicze a możliwość pracy w kasku ochronnym | Yes |
| Przyłbice spawalnicze - wskaźnik stopnia zaciemnienia | 5-13 |
| Przyłbice spawalnicze - czas przełączania od jasnego do ciemnego | 1/25,000 Sec. |
| Przyłbice spawalnicze - uchwyt na soczewkę korekcyjną | Yes |
| Przyłbice spawalnicze - liczba czujników | 4 |
| Przyłbice spawalnicze - zasilanie | Solar cell + 2×CR2450 replaceable lithium batteries |
| Przyłbice spawalnicze - szybka regulacja zapadkowa | Yes |
| Przyłbice spawalnicze - prąd zaciemniania dla TIG | ≥2 A /DC ≥2 A /AC |
| Przyłbice spawalnicze - przyciemnienie w czasie spawania | Yes |
Części wymienne
| Szybki ochronne | |
| Opaska przeciwpotna i nagłowie | |
| Adaptery do kasków ochronnych | KP3707-1 |
| Szkła korekcyjne | |
| Filtr samościemniający i części | |
| Wymienna skorupa przyłbicy |
Gwarancja
| Gwarancja | 5 lata |