Gösterilen görsel yalnızca temsili amaçlıdır ve gerçek ürünü yansıtmayabilir.
DETAYLAR
Alaşımsız, düşük alaşımlı ve paslanmaz çelik malzemeler üzerinde 2.5, 3.25 ve 4.0 mm çapındaki rutil, bazik ve paslanmaz karakterli elektrotlarla kesintisiz örtülü elektrod kaynağı yaparak kusursuz görüntüye sahip kaynak dikişleri elde edilebilirsiniz.
Özellikleri
- AC Balans Ayarı Özelliği
- AC Frekans Özelliği
- HF TIG / LIFT TIG Özelliği
- Pals Özelliği
Servis Bilgileri
Neler Dahil
- Inverter 205 TIG AC/DC kaynak makinesi
- 4m hava soğutmalı TIG torcu
- 3m şase kablosu
- 3m gaz hortumu
Belgeler
Özellikler
Makine Girişleri ve Çıkışları
| Faz 1: Nominal Çıkış #1A (Akım/Gerilim/Görev Çevrimi) | 200 A ; 18.0 V (22 %) (AC-TIG) 200 A ; 18.0 V (22 %) (DC-TIG) |
| Faz 1: Nominal Çıkış #1B (Akım/Gerilim/Görev Çevrimi) | 140 A ; 15.6 V (60 %) (AC-TIG) 130 A ; 15.2 V (60 %) (DC-TIG) |
| Faz 1: Nominal Çıkış #1C (Akım/Gerilim/Görev Çevrimi) | 110 A ; 14.4 V (100 %) (AC-TIG) 100 A ; 14.0 V (100 %) (DC-TIG) |
Ürün Ağırlıkları ve Boyutları
| Boyutlar (Y x G x U) | 250 mm x 138 mm x 370 mm |
| Net Ağırlık | 13.6 kg |
Temel Özellikler
| Makine Prosesleri | Örtülü Elektrot(SMAW) TIG (GTAW) |
| Giriş Gerilimi | 220 V |
| Giriş Frekansı | 50/60 |
| Giriş Fazı | 1 |
| Çıkış Aralığı | 10-200 |
Garanti
| Garanti | 3 yıl |