Gösterilen görsel yalnızca temsili amaçlıdır ve gerçek ürünü yansıtmayabilir.
DETAYLAR
Düşük frekanslı kaynak uygulamaları için ekonomik çözüm (günde ortalama 2-3 saat).
Özellikleri
- Hava akışı yetersiz kalınca devreye giren “Filtre Kirlilik Sinyali”
- Dıştan mekanizmalı esnek emiş kolu sayesinde sınıfındaki elektrik verimliliği en yüksek ürün
- Hızlı servis olanağı ve bakım kolaylığı
Servis Bilgileri
Neler Dahil
- Sadece Ürün
Özellikler
Genel
| Motor Güç Kaynağı | 1,1 kW |
| Giriş Akımı | 3,9 A |
| Giriş Frekansı | 50 Hz |
| Giriş Fazı | 3 |
| Giriş Gerilimi | 400 V |
| Hava Akışı | 2.200 m3/s |
| Filtre Alanı | 42 m2 |
| Filtre Tipi (MERV Derecesi) | F9 |
| Yükseklik Milimetre | 1.335 |
| Genişlik Milimetre | 789 |
| Derinlik Milimetre | 870 |
Garanti
| Garanti | 2 yıl |