Gösterilen görsel yalnızca temsili amaçlıdır ve gerçek ürünü yansıtmayabilir.
DETAYLAR
POWERTEC i COMPACT SERİSİ, mükemmel güç maliyeti verimliliği ile optimum MIG/MAG ve MMA kaynak performansı sunan en son Lincoln güç ünitesi platformu üzerine inşa edilmiştir. Bu ürün serisi: STANDARD (i250C ve i320C) veya ADVANCED paneli (i250C, i320C, i380C ve i450C) seçenekleriyle birlikte gelen, çoğu müşterinin ihtiyaçlarını karşılayan ve çok çeşitli kaynak uygulamalarını kapsayan 250 A, 320 A, 380 A ve 450 A güç ünitelerinden oluşur.
Özellikleri
- Tekrarlanabilir ark tutuşturma, mükemmel ark kararlılığı ve hızlı parametre ayarı sayesinde üstün ark performansı sunar.
- MIG/MAG ve ÖRTÜLÜ ELEKTROT proseslerini mümkün kılar.
- Yenilikçi, sezgisel arayüz: kolay ayar ve basit gezinme imkanı ve birden fazla dil desteği sağlar.
- Mükemmel sürme kabiliyeti: optimize edilmiş tel pozisyonlama, dört adet tahrikli makara ve kontrol penceresi gibi özellikler ile donatılmıştır.
- Kaynakçılar ile kaynakçılar için tasarlanmıştır; bu özelliği ile mükemmel kullanım, yenilikçi ve kolay iletişim imkanı sunar.
- En ağır endüstriyel koşullarda çalışmaya hazırdır
- Sinerjik ve Manuel MIG, Otomatik ayarlar, ayarlanabilir fonksiyonlar, Bellek, TFT 7’ renkli ekran ve USB bağlantısı ile çok özelliklidir.
Servis Bilgileri
Neler Dahil
- Giriş kablosu (5 m)
- Topraklama kablosu (3 m)
- Gaz hortumu (2 m)
- 1
- 0-1
- 2 mm’lik dolu tel için tel sürme makarası
- Kullanma Kılavuzlu USB
Ayrıca İhtiyacınız Olabilir
Özellikler
Ürün Ağırlıkları ve Boyutları
| Ürün Yüksekliği (mm) | 878.3 |
| Ürün Genişliği (mm) | 560 |
| Ürün Uzunluğu (mm) | 934.7 |
| Ürün Ağırlığı (kg) | 70 |
Temel Özellikler
| Makine Prosesleri | MIG (GMAW) |
| Açık Devre Voltajı | 49V |
| Giriş Gerilimi | 400V |
| Giriş Akımı | 20A |
| Giriş Frekansı | 50/60 Hz |
| Giriş Fazı | 3 ph |
| Giriş Gücü | 400V/3/50-60 Hz (±15%) |
| Mod Simgesi | CC/CV |
| Çıkış Aralığı | 10-320A |
| Polarite | DC |
Uygulama
| Tipik Uygulama | İnşaat Genel İmalat Bakım & Onarım Yapısal İmalat |
Garanti
| Garanti | 3 yıl |