Gösterilen görsel yalnızca temsili amaçlıdır ve gerçek ürünü yansıtmayabilir.
DETAYLAR
Koruyucu ve rahat bir kaynak maskesinde sıvı kristal teknolojisinin olanca rahatlığı ve güvenliği. Dış taşlama modlu rahat ve hafif Otomatik Kararan Kaynak Maskesi
Özellikleri
- 1/1/1/2 optik netlik derecesi (EN379)
- sonsuz çevirmeli düğmeyle dıştan kontrollü 9-13 karartma derecesi ayarı
- Dış Taşlama modu (aydınlık durum - 3.5 DIN)
- Görüş Alanı (mm²): 4 312 mm2 ~ Filtre görüşü.
- Cartridge Size (mm): 110 x 90
- (110 x 90) kartuş boyutları
- 2 ark sensörü
Servis Bilgileri
Neler Dahil
- 2 adet dış koruma plakası ve 2 adet iç koruma plakası ve 1 adet ter bandı.
Ayrıca İhtiyacınız Olabilir
Özellikler
Welding Helmets
| Welding Helmets Product Types | Auto-Darkening |
| Welding Helmets Product Series | EUROONE Series |
| Welding Helmets Shell Type | Graphic |
| Welding Helmets ADF Viewing Area | 98mm x 44mm |
| Welding Helmets Control Type | Analog |
| Welding Helmets Weight | 490g |
| Welding Helmets Auto Darkening | Yes |
| Welding Helmets Cartridge Size | 110 x 90 mm |
| Welding Helmets Cheater Lens Compatible | No |
| Welding Helmets Cut Mode | Yes |
| Welding Helmets Flip Up Lens | No |
| Welding Helmets Grind Mode | Yes |
| Welding Helmets Hard Hat Capable | Yes |
| Welding Helmets Lens Shade Rating | 9-13 |
| Welding Helmets Light to Dark Switch Time | 1/16,000 sec |
| Welding Helmets Magnifying Lens Holder | No |
| Welding Helmets Number of Sensors | 2 |
| Welding Helmets Power Supply | Solar cells, no battery |
| Welding Helmets Quick Adjust Ratchet | Yes |
| Welding Helmets TIG Rating | ≥10 A /DC ≥ 10 A /AC |
| Welding Helmets Welding Shade | Yes |
Replacement Parts
| Cover Lenses | |
| Sweatband & Headgear | |
| Hard Hat Adapters | W202312 |
| Auto-Darkening Filter & Parts | |
| Replacement Shells |
Uygulama
| Tipik Uygulama | Genel İmalat Ağır İmalat Boru hattı & Offshore Otomotiv Gemi imalatı Bakım & Onarım Offshore Elektrik Üretimi |
Garanti
| Garanti | 1 yıl |