Gösterilen görsel yalnızca temsili amaçlıdır ve gerçek ürünü yansıtmayabilir.
DETAYLAR
Koruyucu ve rahat bir kaynak maskesinde sıvı kristal teknolojisinin olanca rahatlığı ve güvenliği.
- AYDINLIK KARARTMA TEKNOLOJİSİ - görünürlüğü artırır ve göz yorgunluğunu azaltır
- TAŞLAMA MODU RAHATLIĞI - Döner tipte başlık ve yakınlaştırıcı lens imkânı
Özellikleri
- Aydınlık Karartma Teknolojisi ile 1/1/1/2 optik netlik derecesi (EN379)
- sonsuz çevirmeli düğmeyle içten kontrollü 9-13 karartma derecesi ayarı
- sonsuz çevirmeli düğmeyle
- Dış Taşlama modu (aydınlık durum - 4 DIN)
- Görüş Alanı (mm²): 4 312 mm2 ~ Filtre görüşü
- (110 x 90) kartuş boyutları
- 2 ark sensörü
Servis Bilgileri
Neler Dahil
- Başlık üzerinde 2 adet dış koruma plakası
- 1 adet iç koruma plakası
- 1 adet ter bandı ve 1 adet konfor yastığı.
Ayrıca İhtiyacınız Olabilir
Özellikler
Welding Helmets
| Welding Helmets Product Types | Auto-Darkening |
| Welding Helmets Product Series | EUROSPEEDLS Series |
| Welding Helmets Shell Type | Black |
| Welding Helmets ADF Viewing Area | 98mm x 44mm |
| Welding Helmets Control Type | Digital |
| Welding Helmets Weight | 475g |
| Welding Helmets Auto Darkening | Yes |
| Welding Helmets Cartridge Size | 110 x 90 mm |
| Welding Helmets Cheater Lens Compatible | No |
| Welding Helmets Cut Mode | Yes |
| Welding Helmets Flip Up Lens | No |
| Welding Helmets Grind Mode | Yes |
| Welding Helmets Hard Hat Capable | Yes |
| Welding Helmets Lens Shade Rating | 9-13 |
| Welding Helmets Light to Dark Switch Time | 1/25,000 sec |
| Welding Helmets Magnifying Lens Holder | Yes |
| Welding Helmets Number of Sensors | 2 |
| Welding Helmets Power Supply | Solar cell + Battery |
| Welding Helmets Quick Adjust Ratchet | Yes |
| Welding Helmets TIG Rating | ≥5 A /DC ≥5 A /AC |
| Welding Helmets Welding Shade | Yes |
Replacement Parts
| Cover Lenses | |
| Sweatband & Headgear | |
| Hard Hat Adapters | W202312 |
| Auto-Darkening Filter & Parts | |
| Replacement Shells |
Uygulama
| Tipik Uygulama | Genel İmalat Ağır İmalat Boru hattı & Offshore Otomotiv Gemi imalatı Bakım & Onarım Offshore Elektrik Üretimi |
Garanti
| Garanti | 18 ay |